#1 2011-11-04 19:28:30

Rated R Superstar EDGE

http://iv.pl/images/60366715783346765246.jpeg

Zarejestrowany: 2011-11-04
Posty: 91
Punktów :   

Zasady walki/sędziowania

Podczas walki posługujemy się bardzo prostym schematem. Oto bardzo uproszczony przykład pewnej walki:

Zawodnik 1: Punchuję twarz mojego przeciwnika po czym wykonuję Dropkick.
Sędzia: Mamy Dropkick, co dalej?
Zawodnik 1: Kopię mojego przeciwnika w brzuch i wykonuję DDT.
Sędzia: Przed DDT szansa na kontrę.
Zawodnik 2: Kiedy trzyma mnie pod DDT punchuję jego brzuch uwalniając się.
Sędzia: Kontra udana. Zawodnik 2 przejmuje inicjatywę. Co robisz?
Zawodnik 2: Wykonuję mój finisher RKO po czym pinuję zawodnika.
Sędzia: 1! 2! 3! Zawodnik 2 wygrywa walkę.
Zawodnik 2: Wstaję i schodzę na BS.

Oczywiście jest to tylko krótki przykład samego zarysu walki. W rzeczywistości jest to wzbogacone o dużo więcej akcji, kontr oraz interwencji lub dobicia przeciwnika po walce.

Podczas meczy TT przy wejściu do ringu należy napisać kto zostaje w ringu, a kto z niego wychodzi. Mając inicjatywę można się zmienić ze swoim partnerem. Jeśli jednak inicjatywę ma strona przeciwna należy poczekać na szansę kontry/zmiany ze strony sędziego.

W każdym poście można używać MAX 2 ataki z movesetu. Nie ma limitu na akcje uniwersalne!

Sędziować pojedynek może każda osoba z forum, która zna choć podstawowe ciosy wrestlingowe i posiada pojęcie o sędziowaniu. Nie może być ona jednak TT partnerem lub wrogiem któregoś z walczących.
Sędzią na galach PPV może być tylko osoba upoważniona do tego przez administratora.

Jeszcze co do kontr. Kontry NIE da się skontrować! Jeśli nastąpi sytuacja podobna do tej...:

Zawodnik 1: Punchuję twarz mojego przeciwnika po czym wykonuję Dropkick.
Sędzia: Przed Dropkickiem szansa na kontrę.
Zawodnik 2: Uchylam się w prawą stronę unikając ciosu, a następnie podnoszę przeciwnika i wykonuję mu DDT.
Sędzia: Kontra udana ale przed DDT szansa na kontrę.

.. to jest to ewidentny błąd sędziego!


FAQ



Kto ładniej! - zazwyczaj używa się przy zaczęciu pojedynku, przy sytuacji, w której obaj zawodnicy wstają w ringu po jakiś akcjach lub po próbie pinu. Należy wtedy opisać dokładnie i ładnie co robisz z przeciwnikowi. Kto ładniej nie oznacza kto więcej. Tutaj liczy się jakość a nie ilość.

Kto pierwszy Ten Lepszy - sędzia zamiast używać "Kto ładniej" może użyć "Kto pierwszy". W tej sytuacji należy napisać post przed przeciwnikiem, w którym zamieszczamy najczęściej jeden atak. Oczywiście można użyć większej ilości ataków ale wtedy jest większe prawdopodobieństwo, że nasz przeciwnik będzie szybszy. Należy jednak napisać nie mniej niż 2 zdania, by atak został uznany.

W Walkach TT , partner ma prawo jeden raz w meczu przerwać pin przeciwników. W sytuacji kiedy zdarzy się to więcej razy następuje dyskwalifikacja.

Interwencje są dozwolone w feudach. W normalnych meczach powstrzymujemy się od niepotrzebnych interwencji. W czasie interwencji atakowany ma 1 min na napisanie kontry, która ochroni go przed atakiem. Po upłynięciu tego czasu cały atak zostaje uwzględniony.


ZABRANIA SIĘ edytowania postów w walce. Edytowany post = post nieważny.


RATED R SUPERSTAR EDGE !     
Wygrane:1   
Przegrane:1
                   
Stan Konta : 39 000$
http://fc09.deviantart.net/fs70/f/2010/180/9/9/WWE_Edge_Signature_V2_by_TH3EPiC1.png

Offline

 

GALE
RAW
SMACKDOWN
NXT


WYMIANA






Kontakt
CM PUNK - GG 6881103 ADMIN
CHRISTIAN - GG 3409950 MOD
EDGE - GG 38182972 ADMIN


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumwttc.pun.pl www.friends.pun.pl www.crazypigs.pun.pl www.grupateoretyczna.pun.pl www.goldhead.pun.pl